Sunday, April 29, 2018

Вчителі іноземної мови гімназії діляться своїм інноваційним досвідом викладання на обласному науково-методичному семінарі


У п’ятницю 27 квітня на базі ТОКІППО відбувся обласний науково-практичний семінар «Шляхи та засоби підвищення ефективності іншомовної освіти в умовах Нової української школи: з досвіду роботи Заліщицького районного методичного кабінету» (методист Любов Філіповська).
Вчителі іноземних мов гімназії: Марія Савчинська, Ірина Лучин, Олександра Войчишин та Надія Байгуш,  представили свій інноваційний досвід викладання та поділилися власними напрацюваннями з питань розвитку інформаційно-цифрової компетентності учнів шляхом використання сервісів хмарноорієнтованого середовища Офіс 365 і Google, використання міжнародного досвіду впровадження STEM-навчання у закладах освіти (на прикладі участі у проекті «Level up Village"), участі у міжнародних проектах/програмах (Microsoft in Education "Partners in Learning", Skype in the Classroom, Mystery Skype, eTwinning, Democracy at School) як засіб реалізації компетентінсного підходу в іншомовній освіті, організації освітнього процесу на уроках та в позакласній діяльності в контексті компетентнісно-орієнтованого навчання і виховання молоді, а також участі гімназистів у Німецькому цифровому дитячому університеті Goethe-Institut, проекті «Школа майбутнього». 
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку обласному методисту з англійської мови Лідії Уруській за сприяння та підтримку.
Автор: директор Заліщицької державної гімназії 
О. Д. Войчишин

 

 


Sunday, April 1, 2018

Конкурс Гете-Інституту України "Meine Schule der Zukunft". Проект “Schutz der Natur – glücklicher Zukunft Grund”. Учасники - педагоги та учні Заліщицької державної гімназії


Педагоги та учні Заліщицької державної гімназії взяли активну участь у Конкурсі Гете-Інституту України на тему, зазначену вище. Байгуш Н.В. та Попіль Г.І. написали та оформили в електронному вигляді відповідно до вимог Гете-Інституту заявку німецькою мовою.

Вчитель німецької та англійської мов Байгуш Н.В. підготувала зі своїми вихованцями - з учнями 4(8)-А та 4(8)-Б класів - дві презентації та буклет: 

- "Природоохоронна діяльність туристично-екологічної студії "Джерела" 
(у співпраці з керівником студії, вчителем Горин Н.П.) 

- "Щорічні акції "За чистий Дністер!", "За чисті береги!", "За чисте довкілля!" (у співпраці зі спеціалістом НПП "Дністровський каньйон" Сідоровим А.І.); 

- буклет "Die Natur" (з учнями 4(8)-А класу).

Відбулося представлення презентацій та буклету учасниками Конкурсу для інших гімназистів. Зокрема, учень 4(8)-А класу Середюк Антон розповідає про очищення лісових джерел. Цю екологічну діяльність він проводив зі своїм братом, учнем 2(6)-Б класу, Середюком Богданом.

Учениці 4(8)-А класу Полева Анастасія та Попіль Тетяна презентують підготовлений ними буклет про екологічні проблеми та шляхи збереження природного середовища в місті Заліщики.

Учениці Попіль Т. і Тихоліз А. аналізують презентацію «Акції з благострою» з вчителем Байгуш Н. В.


    Участь у Конкурсі разом зі своїми учнями взяли вчителі німецької мови Заліщицької державної гімназії:

     - Попіль Г.І., підготувавши план-конспект уроку німецької мови на тему: "Людина. Довкілля" (7(11) клас) та надавши фотографії гімназистів-братів Середюків, які очищали лісове джерело;

     -  Царьова О.С., підготувавши конспект уроку німецької мови на тему: «Umweltschutz ist auch deine Sache» та запропонувавши фотографії інформаційної діяльності своїх вихованців: "Учні 2(6)-А класу Коверчук С., Михалків Ю. та Виклюк Р. працюють над постером «Збережемо рідне місто!»; "Інформаційна година «Захист довкілля – це наша справа». Проводять учні 3(7)-Б класу Гапійчук А. та Морозова В."

      У рамках екологічного проекту директор Заліщицької державної гімназії Войчишин О.Д. разом зі своїми учнями 2(6)-А класу Сакалою Я., 4(8)-А класу Хом’як М., 6(10)-А класу Сем’янівим М. – стали учасниками Міжнародного проекту «Let's make our planet a better place to live».

Під час скайп-зустрічі команди різних країн (Україна, Болгарія, Латвія, Азербайджан) представляли результати своєї природоохоронної діяльності і ділилися досвідом. У презентації розміщено відео, на якому представник гімназійної туристично-екологічної студії «Джерела» Сем’янів М. та керівник цієї студії Горин Н.П. беруть участь в передачі «Голос громади» на Тернопільському телевізійному  каналі TV-4.

Презентація виконана у програмі Sway. Її можна переглянути за лінком, поданим нижче.